محل تبلیغات شما

درخت آرزوهای ایتام

احتمالا کارتون بابا لنگ دراز” را یادتان هست. جودی دختر باهوش و خلاقی که برای بابالنگ دراز عزیزش نامه‌هایی می‌نوشت و از آرزوها و روزمرگی‌هایش برای او می‌گفت. جودی و بچه‌های شبیه به او در اطراف ما کم نیستند. سال‌های اخیر، به لطف خیریه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد (NGO)  توجه به فرشته‌های تنها و بی‌سرپرست و بدسرپرست بیشتر شد و آرزوهای این کودکان شدند برگ‌های درخت آرزوها و فرصتی برای ما فراهم شد تا به میوه شدن‌شان کمک کنیم.فکر می‌کنی آرزوهایشان چیست؟دوست من!بیا با هم چند برگی را ورق بزنیم…

پایان یا آغاز

دوست من!فراموش نکنیم که کودکان یتیم، کودکان بی‌سرپرست، کودکان بدسرپرست، کودکان سرراهی فارغ از پسوندهایی که به ‌آن‌ها نسبت داده می‌شود، در درجه‌ی اول کودک اند. کودکی که باید از حقوق خود برخوردار باشد.و بیایید ما هم به این باور یونیسف باور پیدا کنیم که:برای داشتن جهانی بهتر؛ همه‌ی کودکان نیاز دارند که رشد کنند، سالم باشند و استعدادهای‌شان را شکوفا نمایند. ”دوست من!دست جمعی کار گشاست و با کریمان کارها دشوار نیست. می‌توانی با خیریه‌ها و جمعیت‌های مردمی همراه شوی. کنار هم اتفاق‌های گرانقدری را می‌توانیم رقم بزنیم.ما هم در خیریه‌ی کودکان فرشته‌اند” منتظرت هستیم. برای همراهی، می‌توانی این صفحه را تکمیل کنی.

به امید دیدار

کمک به بچه‌های سرطانی

با خانواده بزرگ کودکان فرشته اند آشنایی دارید؟

امور خیریه و ارتباط با خیریه

هم ,کودکان ,می‌توانی ,آرزوهای ,کنیم ,آرزوها ,ما هم ,آرزوها و ,کنیم که ,پیدا کنیم ,که برای

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آرامش یخچال معمولی niazhost طراحی سایت و تولید نرم افزار مقایسه ساخت پنجره ی upvc با پنجره ی آلومینیوم شرکت ستاک فناوری ویرا تحولِ دیجیتال، تحولِ بازاریابی و تحولِ سازمانی حوزه‌های عملکردی اصلی نشانه‌اند. دوربین های دیجیتال rama